Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي
