Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Label
pt: Etiqueta

en: Published
pt: Publicado

en: Authored by
pt: Criado por

en: Flag
pt: Sinalizar

en: Authored on
pt: Criado em

en: Flags
pt: Sinalizadores
