Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Published
ro: Publicat

en: Authored by
ro: Autor

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Authored on
ro: Scris pe
