Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: Authored on
ru: Создан в

en: Scope
ru: Ограничение

en: Flags
ru: Флаги
