Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Published
se: Almmuhuvvon
