Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
