Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
