Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது
