Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Label
te: లేబుల్
