Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Published
tr: Yayında

en: Authored by
tr: Yazan

en: Flag
tr: İşaretle

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)
