Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور
