Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored by
uk: Автор

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Authored on
uk: Створено

en: Scope
uk: Область

en: Flags
uk: Прапори
