Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Authored on
ur: تصنیف بر
