Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Published
vi: Đã công bố

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Flags
vi: Cờ
