Flagger Notify (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
