Flagger Notify (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Configuration
ca: Configuració

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: About
ca: Detalls

en: Flags
ca: Marcadors
