Flagger Notify (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: About
da: Om

en: Flags
da: Flag
