Flagger Notify (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Email Body
de: E-Mail-Nachrichtentext

en: Available tokens
de: Verfügbare Tokens

en: Email Subject
de: Betreff der E-Mail

en: About
de: Über

en: Flags
de: Kennzeichnungen
