Flagger Notify (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: About
eu: (r)i buruz

en: Flags
eu: Banderak
