Flagger Notify (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Configuration
gl: Configuración

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: About
gl: Información
