Flagger Notify (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: About
hi: के बारे में
