Flagger Notify (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: About
hr: Opis
