Flagger Notify (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Email Subject
lv: Epasta temats

en: About
lv: Par
