Flagger Notify (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Email Subject
pl: Temat emaila

en: About
pl: O stronie

en: Flags
pl: Flagi
