Flagger Notify (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: About
fa: درباره
