Flagger Notify (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Configuration
pt: Configuração

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Email Body
pt: Email Corpo

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Email Subject
pt: Assunto do Email

en: About
pt: Sobre

en: Flags
pt: Sinalizadores
