Flagger Notify (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Configuration
ro: Configurație

en: General Settings
ro: Setări generale

en: About
ro: Despre
