Flagger Notify (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: About
tr: Hakkında

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)
