Flagger Notify (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Email Subject
uk: Тема листа

en: About
uk: Про модуль

en: Flags
uk: Прапори
