Flagger Notify (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Flags
vi: Cờ
