Flagger Notify (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: About
cs: Popis
