Flagger Notify (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: About
el: Περί
