Flagger Notify (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Configuration
es: Configuración

en: General Settings
es: Configuración General

en: Email Body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: Email Subject
es: Asunto del correo electrónico

en: About
es: Acerca de

en: Flags
es: Marcas
