Flagger Notify (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Email Subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: About
fi: Tietoja

en: Flags
fi: Liput
