Flagger Notify (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Email Body
fr: Corps du courriel

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Email Subject
fr: Sujet du courriel

en: About
fr: À propos
