Flagger Notify (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: About
he: אודות

en: Flags
he: נעיצה לרשימות
