Flagger Notify (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Configuration
hu: Beállítás

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Email Body
hu: Email törzse

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Email Subject
hu: E-mail tárgya

en: About
hu: Leírás

en: Flags
hu: Jelölők
