Flagger Notify (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Available tokens
id: Token yang tersedia

en: About
id: Tentang
