Flagger Notify (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Available tokens
it: Token disponibili

en: About
it: Informazioni

en: Flags
it: Contrassegni
