Flagger Notify (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Configuration
ja: 環境設定

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: About
ja: アバウト
