Flagger Notify (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Flags
kn: ವೇಗ
