Flagger Notify (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Email Subject
nl: Onderwerp E-mail

en: About
nl: Over
