Flagger Notify (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Configuration
pt: Configurações

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Email Body
pt: Corpo do email

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: About
pt: Sobre
