Flagger Notify (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Email Body
ru: Содержимое письма

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Email Subject
ru: Тема письма

en: About
ru: Информация

en: Flags
ru: Флаги
