Flagger Notify (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Email Body
sk: Text e-mailu

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: About
sk: Informácie o

en: Flags
sk: Označenia
