Flagger Notify (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Available tokens
sv: Tillgängliga ersättningstecken

en: About
sv: Om

en: Flags
sv: Flaggor
