Flagger Notify (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: About
th: เกี่ยวกับ
