Flags (2.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Edit
br: Kemmañ

en: Antarctica
br: Antarktika

en: Central African Republic
br: Kreizafrika

en: France
br: Frañs

en: South Africa
br: Suafrika

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Curaçao
br: Kòrsou
