Flags (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Germany
fil: Alemanya

en: France
fil: Pransya

en: Norway
fil: Noruwega

en: Philippines
fil: Pilipinas

en: United Arab Emirates
fil: Nagkakaisang Arabong Emirato

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos

en: Languages
fil: Mga wika
