Flags (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Country
vi: Quốc gia

en: Save
vi: Lưu

en: Germany
vi: Đức

en: Chad
vi: Tchad

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Info
vi: Thông tin

en: Vietnam
vi: Việt Nam

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Saint Pierre and Miquelon
vi: Xanh Pi-e va Mi-quê-lon

en: Flags
vi: Cờ

en: Europe
vi: Châu Âu
